OBÓZ TANECZNY NAD MORZEM

0
1667

Zbliżające się lato zachęca nas wszystkich do intensywnych poszukiwań idealnego wypoczynku. Jedni wolą leżakować na plaży, natomiast inni preferują aktywne spędzanie czasu wolnego. Każdy jest inny i każdy woli coś innego. Warto w tym czasie pomyśleć o naszych pociechach, Przecież to właśnie dla nich są wakacje. Szczególny czas, odskocznia od codzienności. Możliwość odpoczynku, spędzania czasu z rówieśnikami lub ciekawy przygody. Te wszystkie czynniki składaja się na doskonałe wakacje.

Na rynku branży turystycznej możemy znaleźć mnóstwo ofert wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Bardzo popularne są obozy i kolonie. W dzisiejszym artykule chciałabym przybliżyć Państwu tematykę obozów tanecznych nad morzem.

Obóz taneczny nad morzem to aktywny rodzaj wypoczynku nastawiony na codzienną porcję ruchu i aktywności fizycznej. Większość dzieciaków kocha taniec oraz dobra muzykę, a to w połączeniu z wyśmienitą kadrą i rówieśnikami daje niezapomniane wakacje.

Podczas trwania obozów tanecznych nad morzem dzieciaki i młodzież uczą się podstaw tańca, nowych kroków, ciekawych choreografii oraz zupełnie nowych styli. Na tego typu wczasy zapisują się dzieciaki w każdym wieku, od najmłodszych po tych całkiem dużych. Obozy taneczne nad morzem maja swoje określone profile. Dzieciaki mają do wybory na przykład profil hip-hopowy, baletowy, klasyczny, czy wiele innych. Właściwie można pokusić się o stwierdzenie, że ile styli tanecznych,tyle profili obozów tanecznych nad morzem. Każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki oprócz uczestnictwa w zajęciach profilowanych, mają również mnóstwo innych zajęć wspólnych. Do najciekawszych należą między innymi zawody sportowe, wycieczki fakultatywne, dyskoteki, a także gry i zabawy dostosowane do wieku dzieci.

Kadra wybierana na obozy taneczne nad morzem to ludzie młodzi posiadający duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są to najlepsi instruktorzy i choreografowie. Pokazują dzieciakom nowe style tańca czy ciekawe kroki, a wszystko w formie świetnej zabawy.

Obozy taneczne nad morzem, jak sama nazwa wskazuje organizowane są w miejscowościach nadmorskich. Najczęściej są to Łazy, Łeba, Kołobrzeg czy Świnoujście. Obozy te odbywają się w specjalnie przygotowanych ośrodkach, każdy z nich ma własne sale taneczne, a do tego mnóstwo innych atrakcji takich jak korty, boiska, pływalnie, place zabaw i tak dalej. Dzieciaki w wolnej chwili do woli mogą korzystać z uroków kompleksów.

Koszt obozu tanecznego nad morzem różni się w zależności od wybranej firmy oraz dodatkowych atrakcji. Rodzic chcący posłać swoją pociechę na obóz taneczny nad morzem powinien liczyć się z kosztami zaczynającymi się od 1700zł.

Polecamy obóz taneczny nad morzem wszystkim tym, którzy kochają taniec, śpiew oraz muzykę. Życzymy udanych i roztańczonych wakacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here