Na jaką suknię ślubną się zdecydować? 

0
1515

Suknia ślubna jest naważniejszym elementem dla przyszłej panny młodej. Wielu kobietom wybór sukni spędza sen z powiek. Każda przecież chce wybrać tą jedyną. Ale skąd wiedzieć, która nią właśnie jest? Do salonu sukien ślubnych najlepiej zabrać ze sobą, kogoś kto zna nasz gust i najlepiej doradzi nam w czym wyglądamy jak milion dolarów. Najczęściej przyszłe panny młode decydują się na przyjaciółki, siostry bądź na mamę. Konsultantki ślubne są bardzo pomocne, ale czy będą znały Cię tak dobrze jak np. Twoja mama lub siostra? 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/jaka-suknie-slubna-wybrac/

Na jaką suknię ślubną się zdecydować?

Po pierwsze: typ sylwetki! 

To, jaką posiadasz figurę, ma ogromny wpływ na to, jaki krój sukni będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli jesteś posiadaczką szerokich bioder to nie do końca dobrym wyborem będzie suknia ślubna o kroju ,,rybki’’ z obcisłym dołem. Do takiego rodzaju sylwetki idealnie pasować będzie suknia typu „księżniczka”, w której ukryjesz większy dół sylwetki.

Po drugie: charakter przyjęcia!

Nie każda przyszłą panna młoda o tym wie, ale to jaki charakter ma przyjęcie weselne odgrywa bardzo ważną rolę w wyborze sukni ślubnej. Jeśli wesele jest w stylu glamour, Ty nie powinnaś pojawić się w luźnej sukni z kwiatkami we włosach. Taki rodzaj wesela sprawia, że suknia ślubna i dodatki powinny być eleganckie i z klasą. Dobrą inspiracją będzie Internet. Zwróć uwagę na detale, które tworzą całą kreację i współgrają z klimatem wesela!

Co jeszcze jest ważne przy wyborze? 

Na pewno bardzo istotną rzeczą jest kolor. On również posiada duże znaczenie. To na jaki kolor powinnaś się zdecydować może wpływać typ Twojej urody. To, co pasuje kobiecie, która posiada blond włosy, niekoniecznie będzie słusznym wyborem dla brunetki. W czasie rozmowy z konsultantką wspomnij także o zabiegach, które Cię czekają. Jeśli wybierasz się na rozjaśnianie włosów, lepiej będzie jeśli wcześniej o tym powiesz. Jest to potrzebne, aby po zabiegu nie okazało się, że suknia w ogóle nie pasuje. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here