Firma Computer Controls

0
737

Computer Controls jest wiodącym dystrybutorem elektroniki działającym od 2013 roku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że działa na terenie Szwajcarii oraz innych krajów Europy Wschodniej.

Na czym polega dystrybucja oprogramowania?

W dosyć krótkim czasie udało im się zbudować bardzo mocną pozycję i obecnie dystrybucja oprogramowania przebiega według ich zasad. Należy podkreślić, że Computer controls AG powstało w Szwajcarii w 1971 roku. W 1991 roku przeszło gruntowne zmiany i do dziś działa w prawie niezmienionej formie. Zakres działań to przede wszystkim dystrybucja komponentów elektronicznych i aparatury pomiarowej. W Europie firma ma aż 10 oddziałów, które obejmują obszar 21 krajów. W Polsce dystrybucja oprogramowania cieszy się w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem i można na tym zarobić naprawdę dobre pieniądze. Firma skupia się też na organizacji konsultacji oraz szkoleń dla swoich pracowników, którzy w ten sposób mogą zdobywać dodatkową wiedzę. Dystrybutor elektroniki swoją pozycję zawdzięcza współpracy z innymi producentami. Należy w tym miejscu wymienić przede wszystkim Powertip, Maxim, Raltron, Silergy oraz Dassault Systems.

Autoryzowany dystrybutor

Najważniejsze firmy w obszarze telekomunikacji oraz mechatroniki składają się na bazę klientów. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że dystrybutor elektroniki Computer Controls jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Altium Designer w Polsce. Jest to naprawdę duże wyróżnienie, jeżeli weźmiemy pod uwagę skalę światową. Ważnym zadaniem jest też wsparcie techniczne, które powinno być na każdym etapie udzielane klientom. Należy mieć na uwadze, że Altium Designer to flagowy produkt firmy Altium. Jest to bardzo zaawansowana aplikacja, która służy do projektowania PCB. Jest ona złożona z wielu narzędzi, które umożliwiają pracę w takich warunkach. Computer Controls swój sukces zawdzięcza przede wszystkim wykwalifikowanej kadrze, która zdobywała doświadczenie na szkoleniach i konsultacjach. W ofercie znajdują się także podzespoły elektroniczne, które związane są z układami takich firm jak Maxim Integrated oraz Silicon Laboratories. Komponenty elektroniczne można też zamówić w atrakcyjnej cenie przez internet. Dostępne są również sklepy stacjonarne, a dokładną lokalizację można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here