kocyki

Kiedy jesień zawitała już do Twoich drzwi i niebawem spodziewasz się nadejścia mroźnych zimowych dni, zaczynasz rozglądać się za kocykiem dla swojego malucha. Każdy rodzic pragnie zapewnić, swojemu dziecku, spokojny odpoczynek pod ciepłym i przyjemnym w dotyku kocykiem. Stawiasz więc sobie pytanie: Jaki kocyk wybrać? Pomożemy Ci podjąć tą decyzję!

Coconut – co go wyróżnia wśród innych sklepów internetowych z artykułami dla niemowląt?

Firmy Coconut nie tworzą przypadkowe osoby, a rodzice, którzy pragną dla swoich dzieci wszystkiego, co najlepsze. W związku z tym, podejmują współpracę tylko z producentami oferującymi produkty o najwyższej jakości, wykonanych najczęściej z naturalnych materiałów i potwierdzonych licznymi certyfikatami. Dewizą sklepu jest pomoc młodym rodzicom, którzy chcą skompletować wyprawkę dla swojego malucha z troską o bezpieczeństwo produktów i komfort ich użytkowania.

Tworząc markę Coconut postawiono sobie zadanie działania na własnych zasadach. Dlatego, w tym sklepie, nie znajdziecie produktów od masowych producentów, ale tylko od tych, którzy wytwarzają akcesoria dla niemowląt zgodne z najwyższymi normami i przyjazne dla środowiska. Kupując produkty przez internet, konsumenci zwracają uwagę na czas dostawy. eCoconut.pl, w przeciwieństwie do konkurencji, zawsze trzyma się stanów magazynowych, co znacząco przyspiesza dostawę i pozytywnie wpływa na jej jakość.

Zestawienie najlepszych kocyków dla niemowląt

Poniżej przedstawiamy 5 propozycji, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego eCoconut.pl

  1. Kocyk bambusowy Memi całoroczny – Kocyk, który sprawdzi się nie tylko w sezonie jesienno – zimowym, ale przez cały rok. Jest wykonany z przędzy bambusowej, wzbogaconej o włókna bawełniane. Charakteryzuje się właściwościami termoregulacyjnymi, a więc w zimne dni – ogrzewa, a w ciepłe – ochłodza ciało dziecka. Dodatkowo jest bardzo miękki, przyjemne w dotyku i posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100, gwarantujący bezpieczny sen malucha. 
  2. Kocyk bambusowy Memi całoroczny dwustronny – Okrycie posiada takie same właściwości, jak powyższy kocyk, ale spodoba się osobom szukającym oryginalnych dodatków. Posiada bowiem, wyróżniający się wśród klasycznych propozycji, podwójny splot.
  3. Kocyk bawełniany Poofi – Propozycja sprawdzi się podczas całorocznego użytkowania. Wyjątkowy wzór, złożony z dwóch splotów, będzie świetnie wyglądał w ramach codziennych spacerów oraz większych uroczystości. Dostępne kolory kocyka to: marchewkowy, oliwkowy, różany i miodowy.
  4. Kocyk eukaliptusowy Memi – Stanowi innowacyjny produkt na rynku o szeregu korzystnych właściwości. Cechuje się termoregulacją, odprowadzaniem wilgoci, pochłanianiem promieni UV, antybakteryjnością, czynnikami antyalergicznymi. Jest też w pełni biodegradowalny i wolny od pestycydów.
  5. Kocyk z wełny merynosów Memi – Najlepszy wybór na zimową porę roku. Wełna merynosów zapewni najwyższy możliwy poziom ciepła, a przy tym cechuje się termoregulacją, właściwościami oddychającymi oraz czynnikami przeciwbakteryjnymi. Idealny kocyk dla alergików oraz osób proekologicznych. 

Wybierz kocyk w Coconut!

Sklep internetowy eCoconut.pl gwarantuje uczciwe podejście do klienta i rzetelność w przedstawianiu produktów. Dobro dzieci jest dla nich priorytem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here