Salon samochodowy Dacia

0
719

Mistrzowska Dacia

Dacia założona w 1952 roku i kontynuowana jako firma rodzinna na terenie Kent i południowego Londynu. Dacia jest częścią Masters of Beckenham założonej w 1952 roku i reprezentującej markę Renault dla Bromley, Kent, Croydon.

Dyszkiewicz.pl jest Twoim pierwszym kontaktem dla nowych samochodów Dacia i pojazdów hybrydowych. Mamy najbardziej konkurencyjne oferty na nowe i używane samochody Dacia i pojazdy hybrydowe.

Dlaczego Dacia

Dacia jest najszybciej rozwijającą się marką samochodową w Europie od 2004 roku Dacia przedkłada funkcjonalność nad zbędnym rozrostem. Pozbyli się tego, co niepotrzebne, ponieważ, powinieneś płacić tylko za to, czego potrzebujesz. Dacia ma prostą gamę mądrze zaprojektowanych, wysokiej jakości pojazdów, których ceny są niższe.

Marka Dacia jest podziwiana w Europie od siedmiu lat i w końcu trafiła do Wielkiej Brytanii. W ciągu siedmiu lat swojego istnienia Dacia rosła w siłę i w zeszłym roku stała się piątą najlepiej sprzedającą się marką samochodową we Francji. Sprzedaż ponad 350 000 nowych samochodów w 2010 roku z pewnością pomogła marce w tej drodze.

Są to ekscytujące czasy zarówno dla marki, jak i branży motoryzacyjnej, ponieważ rozpoczyna ona swoją podróż po Wielkiej Brytanii, która koncentruje się na przestrzeni, jakości konstrukcji i co najważniejsze, przystępności cenowej. Jako część grupy Renault, Dacia dysponuje nieocenionym doświadczeniem, które jest widoczne w przełomowym wydaniu modelu Duster. Wystarczy spojrzeć na Niemcy, aby zrozumieć postrzeganie tej marki, znanej z efektywnego działania i stylu życia. W 2010 roku Niemcy uznali Dacię za swoją drugą ulubioną markę.

Dacia obiecuje ekscytującą, innowacyjną i tanią gamę produktów, która w spektakularny sposób rozpoczęła swoją działalność wraz z pierwszą premierą w Wielkiej Brytanii – Dacią Duster. Jeszcze nigdy SUV nie był tak przystępny cenowo – ceny zaczynają się już od 8 995 funtów. Duster był już objawieniem w Europie, zdobywając kilka nagród w drodze do Wielkiej Brytanii. Zwycięzca Szkockiego Samochodu Roku 2012.

Usługi posprzedażowe

Oczywiście, utrzymanie samochodu w dobrym stanie wymaga regularnego serwisowania, a my w Dacia z przyjemnością świadczymy pełen zakres usług posprzedażnych na Państwa rzecz. Od corocznego przeglądu technicznego po sezonowe kontrole stanu technicznego, jesteśmy tu po to, aby zapewnić, by Twój pojazd działał jak najlepiej przez cały rok. Oferujemy również opcje biznesowe dla tych, którzy ich potrzebują.

Jeśli chcesz kupić nowy lub używany samochód marki Dacia, odwiedź stronę, aby znaleźć Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie – https://dyszkiewicz.dacia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here