Na jakie akcesoria do biustonoszy warto zwrócić uwagę?

0
879

Każda kobieta ma nieco inne wymagania dotyczące idealnego biustonosza. Wszystkie doskonale wiemy, w czym czujemy się kobieco oraz co sprawia, że jest nam po prostu wygodnie. Niestety, nie każdy biustonosz będzie nadawał się na każdą okazję. Na szczęście możemy postawić na akcesoria do biustonoszy, dzięki którym możemy nadać naszemu stanikowi nieco inny wygląd. Na jakie akcesoria do biustonoszy szczególnie warto zwrócić uwagę?

Ramiączka na zmianę

W niemal każdym sklepie z bielizną dostępne są wymienne ramiączka do biustonoszy. Oczywiście aby móc je zastosować, nasz stanik musi posiadać odpinane ramiączka – niektóre z nich są bowiem wszyte na stałe, zatem nie posiadają możliwości odpięcia. Wymienne ramiączka do idealne akcesorium do biustonosza. Niegdyś popularność zyskały przezroczyste ramiączka, które idealnie pasowały do każdego rodzaju bluzek, a zwłaszcza tych, pod którymi tradycyjne ramiączka za bardzo by się wyróżniały. Po dziś dzień wiele kobiet decyduje się właśnie na przezroczyste, silikonowe ramiączka. Wbrew powszechnym opiniom nie wpijają się w ciało, przez co możemy czuć się w nich komfortowo. Akcesoria do biustonoszy to również ramiączka w innym kolorze, niż miseczki. Jeszcze do niedawna wybór konkretnego biustonosza podyktowany był wyborem koszulki, jaką chcemy założyć. Ostatecznie białe ramiączka stanika nie prezentują się zbyt dobrze w zestawieniu z czarnym topem na cienkich szelkach. Z pomocą przychodzą wtedy ramiączka wymienne w kolorze czarnym, dzięki którym nie musimy rezygnować z noszenia naszego ulubionego biustonosza.

Klipsy ściągające

W tradycyjnym ujęciu ramiączka stanika biegną wzdłuż naszych ramion. Tymczasem często zdarza nam się zakładać bluzki z charakterystycznym skrzyżowaniem na plecach. Chętnie nosimy je w szczególności latem. Teoretycznie powinnyśmy zakładać do nich biustonosz, którego ramiączka również skrzyżują się na plecach. Na szczęście mamy do dyspozycji ciekawe akcesorium do biustonoszy, jakim jest klips ściągający. Kosztuje grosze, a może sprawić, że nasz biustonosz stanie się wręcz niewidoczny.

Plastry podnoszące biust

Bardzo wiele kobiet boryka się z problemem opadającego biustu. Teoretycznie istnieją specjalne biustonosze, które są w stanie zredukować tenże problem. Niemniej jednak bardzo często stawiamy przede wszystkim na wygodę – luźne, nieusztywnione miski stanika czy brak fiszbin. Dzięki plastrom podnoszącym biust nie musimy przejmować się, że nasze piersi opadną w tego typu biustonoszu. Wystarczy tylko przykleić je na odpowiedniej wysokości cieszyć się doskonałym wyglądem naszego biustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here