Na czym polega depilacja i epilacja laserowa?

0
702

Można zaobserwować, że depilacja laserowa Katowice z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród przedstawicielek płci pięknej, ale również mężczyzn. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt, ponieważ jest to najbardziej skuteczna metoda pozbycia się niepożądanego owłosienia. Na czym dokładnie polega epilacja laserowa bikini?

Jak działa dEpilacja laserowa katowice?

Zabieg w najprostszym możliwym ujęciu polega na wykorzystaniu wiązki lasera, która zniszczy macierz włosa, gdy wniknie w głąb skóry. Godny uwagi jest również fakt, że urządzenie działa tylko na cebulki w fazie wzrostu. Oznacza to tym samym, że potrzebna będzie seria zabiegów. Należy mieć świadomość, że najbardziej nowoczesne lasery stosowane w depilacji wykorzystują promieniowanie.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że częste golenie domowymi metodami jest bardzo męczące dla znacznej większości przedstawicielek płci pięknej. Kobieta po zaledwie kilku wizytach w profesjonalnym gabinecie będzie mogła cieszyć się nie tylko gładką, ale również niepodrażnioną skórą.

Na czym dokładnie polega epilacja laserowa bikini?

Należy mieć świadomość, że kobiety są obecnie świadome atutów zabiegów polegających na usuwaniu włosów z miejsc intymnych. Warto wiedzieć, że w tej kwestii nie chodzi tylko o aspekt estetyczny, ale również higienę. Obecnie przedstawicielka płci pięknej może zdecydować się na usunięcie włosów do linii bikini lub poddać się całkowitemu usunięciu owłosienia z miejsc intymnych. Panie powinny w pierwszej kolejności przed wyborem salonu dowiedzieć się jakim sprzętem będzie przeprowadzany zabieg. Ponadto kosmetolog musi wcześniej przeprowadzić z kobietą bardzo dokładną konsultację.

Dzięki temu będzie mogła upewnić się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do przeprowadzenia omawianej epilacji. Zadaniem lekarza jest także ocenienie specyfiki włosów, a także typu i stanu skóry. Następnie zostaną dobrane najbardziej optymalne parametry wiązki lasera. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że każdy zabieg jest poprzedzany próbą laserową. Nie jest rekomendowane sugerowanie się ceną. Bardzo często lepszym rozwiązaniem będzie postawienie na droższą usługę w bardziej renomowanym gabinecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here