Jakie kolczyki są modne w tym sezonie?

0
1659

Modne kolczyki potrafią skutecznie uatrakcyjnić i dodać charakteru praktycznie każdej stylizacji. Producenci tego typu dodatków obecnie prześcigają się w tworzeniu coraz to piękniejszych i bardziej oryginalnych ozdób. Obecnie na rynku możemy przebierać w biżuterii, do wyboru mamy kolczyki złote, srebrne, okrągłe oraz wiszące. Dzięki tak dużej różnorodności, każda z Pań może znaleźć coś dla siebie. A jakie kolczyki są modne w tym sezonie?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/ozdoby-uszu-xxi-wieku/

Jakie rodzaje kolczyków są dostępne w sklepach?

Kolczyki to dodatek ozdobny, który ewoluował przez wieki, dzięki temu obecnie jest uznawany za biżuterię nie tylko dla Pań, ale też dla Panów. W obecnym sezonie najbardziej modnym rodzajem są kolczyki, które nawiązują do natury, a dokładnie wyróżniają się motywem zwierzęcym oraz roślinnym. Ważny jest również ich rozmiar, powinny być one dość duże i ozdobne. Warto też wiedzieć, że powoli wychodzą z mody kolczyki kółka, które są znane każdemu. Jeżeli w naszej szkatułce znajdują się kolczyki hand made, również je wyciągnijmy i zacznijmy dumnie nosić.
Najmodniejsze wzory to te wykonane z modeliny oraz koralików.

Szalone dodatki

Może to szaleństwo, ale w ostatnim czasie dość często są spotykane na ulicy kolczyki – tunele. Charakteryzują się one swoim wyjątkowym kształtem, jest to okrąg, który musimy włożyć do dziurki, która została wykonana na kolczyki. W ten sposób dziurka się rozciąga, a my decydujemy o jej wielkości. Tego typu dodatki są wzorowane na dzikich ludach doliny Amazonki. Aby nosić tego typu dodatki, należy się dokładnie zastanowić. Najczęściej ten rodzaj kolczyków, jest wybierany przez mężczyzn, rzadziej przez kobiety.

Oprócz tuneli, modne są również kolczyki z cyrkoniami. Ten rodzaj biżuterii jest uwielbiany zwłaszcza przez kobiety. Cyrkonia to taki sztuczny diament, który przepięknie mieni się w świetle. Z jej pomocą są zdobione nie tylko kolczyki, ale też bransoletki, naszyjniki i pierścionki. Biżuteria z cyrkoniami wyróżnia się dość niską ceną, dzięki czemu każda z Pań może sobie na nią pozwolić. Jej kolejną zaletą jest uniwersalność, kolczyki z cyrkoniami możemy założyć zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Zobacz też: http://www.bajarka.pl/jaka-bizuteria-damska-bedzie-modna-tej-wiosny/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here