JAK DŁUGO MOŻE NAM SŁUŻYĆ WÓZEK DZIECIĘCY?

0
1811

Sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie oferuje wiele modeli, które spełniają najróżniejsze wymagania. Można kupić wózki dziecięce duże, małe, wąskie, szerokie, wielofunkcyjne, albo te o konkretnym przeznaczeniu. Zakładając, że stawiamy na model wielofunkcyjny – jak długo może nam służyć?

PARAMTERY MAJĄ ZNACZENIE

Wybierając wózki Warszawa powinieneś poświęcić sporo czasu na zapoznanie się z konkretnym modelem. Istotne są jego parametry, dane techniczne. To od tego głównie zależy, jak długo taki wózek będzie Ci służył. Sprawdź jego wymiary, głębokość siedziska spacerówki oraz jego szerokość. Bardzo ważne jest też miejsce na nogi, długość pasów bezpieczeństwa oraz przede wszystkim udźwig! Jeśli producent gwarantuje, że w jego produkcie może podróżować dziecko, które ważny  maksymalnie 10 kilogramów, nie powinieneś przewozić w nim malucha, o 5 kilogramów cięższego, nawet jeśli mieści się w siedzisku.

DUŻY MOŻE WIĘCEJ

W tym przypadku, to powiedzenie jest strzałem w dziesiątkę. Duże wózki dziecięce gwarantują więcej swobody. Długa i szeroka gondola daje rodzicowi wybór, a dziecku spokojny sen. To samo dotyczy siedzisk spacerowych. Jeśli jest ono duże, bardzo często w parze z jego wielkością idzie udźwig. Twoje dziecko może w nim więc podróżować nie tylko wtedy, gdy jeszcze nie chodzi lub dopiero stawia swoje pierwsze kroki. To świetna opcja, gdy maluch już samodzielnie biega, ale jeszcze dość szybko się męczy. Wtedy może odpocząć w wózku, a Ty nie musisz nosić zmęczonego 3-latka na rękach. Dopasowany do starszych dzieci wózek jest również świetnym rozwiązaniem, nie tylko gdy wybierasz się na dalekie spacery, ale również jeśli często podróżujesz, np. autobusem. Dziecko, zapięte pasami w wózku będzie bezpieczniejsze podczas takiej przejażdżki.

JAK ZNALEŹĆ DOBRY SKLEP Z WÓZKAMI DZIECIĘCYMI W WARSZAWIE?

Poszukiwania zacznij przede wszystkim od sieci! Sklepy często nie wystawiają w stacjonarnych punktach swojego pełnego asortymentu, ponieważ nie mają na to miejsca. W Internecie z reguły wybór jest znacznie większy! Z pewnością w sklepie internetowym takim, jak wozki-foteliki.pl znajdziesz duży, wygodny wózek, który będzie służyć Tobie i Twojemu dziecku przez kilka lat. Podczas jednej wizyty możesz dokupić również przydatne akcesoria i nie musisz martwić się transportem. Zamówienie zostanie dostarczone do Twojego domu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Joolz wózek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here